Usługi - Audioprzewodnik - Audioguide - Audio-Guide

AUDIOPRZEWODNIK.PL
Przejdź do treści

Menu główne:

Usługi

Dzięki współpracy z jedną z największych firm tłumaczeniowych w Europie możemy zaproponować tłumaczenia na języki obce na najwyższym możliwym poziomie. Każdy przetłumaczony tekst jest sprawdzany i korygowany przez tzw nativespeakera.  
Nasza oferta obejmuje również wykonywanie nagrań lektorskich. Nagrania powstają w profesjonalnym studiu z udziałem doświadczonych lektorów polskich i obcojęzycznych.
Zapewniamy zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny oferowanych urządzeń. Produkty objęte są 12 lub 24 miesięczną gwarancją. W niektórych przypadkach istnieje możliwość jej przedłużenia do 5 lat.


Oferujemy Państwu pomoc i doradzwo przed planowanym zakupem systemu, oraz możliwość przetestowania większości produktów.
Na życzenie klienta przeprowadzamy szkolenia z obsługi urządzeń. Szkolenia moga być przeprowadzone zarówno u nas w firmie jak
i u klienta. Warto jednak zaznaczyć, że większość oferowanego przez nas sprzętu charakteryzuję się niezwykle prostą i intuicyjną obsługą, nie wymagającą przeszkalania załogi w tym zakresie.
COMSET S.A. 2018
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego